MindGenicAI – #NIGDYWIĘCEJSAMOTNOŚCI

08.10.2023
grafika promująca projekt MindGenicAI

„– Na pustyni jest się trochę samotnym.
– Równie samotnym jest się wśród ludzi
”.
Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Nasza szkoła bierze udział w drugiej edycji projektu MindGenicAI – Badanie Samotności 2023. Młodzież uczestniczy w ogólnopolskim badaniu ankietowym przeprowadzanym online. Wyniki zostaną opracowane i opublikowane w formie raportu na stronie https://mindgenic.ai/

MindGenicAI to projekt społeczny, który stawia czoło samotności pokolenia Z – ludzi urodzonych w latach 1995-2012. Autorzy tworzą aplikację w formie chatbota, której najważniejszym celem jest wsparcie w osamotnieniu, niskiej akceptacji i nudzie. Nad realizacją zadania czuwają specjaliści – psycholodzy, pedagodzy i programiści. Wersja beta aplikacji jest już dostępna w Google Play (Mindgenic AI) oraz na stronie https://web.mindgenic.ai/ 

„Żadne narzędzie nie zastąpi człowieka. Ale w katastrofalnej sytuacji – jeśli chodzi o dostępność psychologów, psychoterapeutów, lekarzy psychiatrów – każde narzędzie jest na wagę złota i każde zasługuje na Nobla”.
Szymon Niemiec – psycholog i terapeuta

 #NIGDYWIĘCEJSAMOTNOŚCI

MindGenicAI

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.