Broszura promująca projekt „Włoska moblilność…”

Broszura Włoska mobilność-fundamentem europejskiej kariery. Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej.

Broszura Włoska mobilność-fundamentem europejskiej kariery. Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Uczestnicy projektu w miejscowościach : Rimini, Florencja, wenecja i Bolonia

Projekt "Włoska mobilność - fundamentem europejskiej kariery". Projekt finansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, Akcja 1: mobilność eudkacyjna. Partner szkoły YouNet z siedzibą w Bolonii. Czas realizacji: 01.11.2018-31.12.2019.

W ramach realizacji projektu "Włoska mobilność - fundamentem europejskiej kariery" grupa 23 uczestników Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie uczestniczyła w stażach zagranicznych w Bolonii.

Miesieczny pobyt we Włoszech dostarczył młodzieży wielu ciekawych wrażeń i nowych doświadczeń zawodowych. W czasie wolnym uczniowie mieli możliwość zwiedzenia atrakcyjnych miejsc, wśród których znalazły się: Wenecja, Florencja, Rimini.

Projekt skierowany był do uczniów kształcących się w zawodach: technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik rolnik i technik organizacji reklamy.

Na grafice zdjęcia uczestników podczas wyjazdów, na tle panoramy Florencji, pod Pałacem Dożów i Katedruy florenckiej, podczas przejażdzki gondolą w Wenecji, czy przy fontannie.

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.