Uroczysta akademia szkolna z okazji Święta Patrona Szkoły i Dnia Edukacji Narodowej

13.10.2021

13 października 2021 roku w CKZiU im. św. Jana Pawła II miało miejsce ważne wydarzenie, szczególnie dla uczniów klas pierwszych. Zgodnie z ceremoniałem Szkoły, w tym dniu przypadają obchody Dnia Patrona, połączone ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

Dyrektor szkoły Pan Roman Matus w swojej przemowie kierowanej do  społeczności szkolnej, zebranej na sali gimnastycznej, pogratulował uczniom klas pierwszych dokonanego wyboru szkoły. Cytując słowa Jana Pawła II podkreślił nieprzemijalność głoszonych przez Niego prawd, to, że jest dla nas największym autorytetem moralnym, symbolem miłości do ludzi różnych ras, religii, poglądów.

Zwracając się do nagrodzonych Nauczycieli, podziękował wszystkim pedagogom za codzienną , trudną pracę. Życzył, aby niełatwa misja spotkała się z szacunkiem uczniów, ich rodziców, ale przede wszystkim życzył im wszelkiej pomyślności i powodzenia w życiu osobistym. W podobnym tonie brzmiały podziękowania Wójta Gminy Łapanów z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Pana Andrzeja Śliwy, kierowane do Dyrektorów, Nauczycieli, Wychowawców i wszystkich Pracowników Oświaty Gminy Łapanów.

Po uroczystym ślubowaniu uczniów klas pierwszych odbyła się akademia ku czci Jana Pawła II. Dalsza część wydarzenia wzbudziła w zebranych wiele radości i zadowolenia. Szkolna Gala Oskarów przyćmiła amerykańskie wydarzenie, a Oliwia i Eryk są naszymi kandydatami na najlepszych prezenterów roku w kategorii – elegancja, profesjonalizm i wdzięk.

Podczas akademii wręczono nagrody finalistom szkolnego Konkursu wiedzy o Papieżu – „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” oraz zwycięzcom zawodów sportowych. Zwycięzcom gratulujemy!!!!

Uroczysta akademia szkolna z okazji Święta Patrona Szkoły i Dnia Edukacji Narodowej, 13.10.2021

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.