Drodzy absolwenci!

W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż niemal równocześnie z ukończeniem technikum wkraczacie w dorosłe życie…

Każdy z Was rozpoczynając naukę w tej szkole miał swoje cele, marzenia, które w ciągu tych 4 lat pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych ciekawych osób, ale przede wszystkim poprzez odpowiednie wykształcenie, zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. Z pewnością było to bardzo trudne. Wymagało wielu poświęceń i pracy, ale to właśnie Wy jesteście tymi, którym to się udało.

Wśród Was nie ma osoby, która w żaden sposób nie wpłynęłaby na dzisiejszy kształt tej szkoły. Wielu pewnie się zastanawia, jak to będzie gdy każdy pójdzie swoją drogą, jak się ułoży wasze życie i czy te lata będziecie wspominali tylko jako mało znaczący etap w swoim życiu, czy raczej jako jeden z piękniejszych okresów, w którym spełniły się Wasze marzenia. Mam nadzieję, że nie będziecie uważali lat spędzonych w tej szkole za stracone, lecz wręcz przeciwnie.

To Wy mieliście wpływ na to, jak teraz ta szkoła wygląda, szczególnie na panującą w niej atmosferę. Każdemu z Was życzę licznych sukcesów w dalszym życiu i jestem pewien, że każdy z was pozostawił tu cząstkę siebie, której ślad pozostanie na zawsze.

Z poważaniem

Marcin Budzyn
Dyrektor CKZiU
w Łapanowie