OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – ELIMINACJE GMINNE

22 marca w Tarnawie zostały przeprowadzone eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W pierwszym etapie wszyscy uczestnicy odpowiadali na 30 pytań, zróżnicowanych ze względu na grupę wiekową. Po trzy najlepsze osoby w każdej kategorii kwalifikowały się do drugiego etapu. W drugim etapie uczestnicy odpowiadali na 3 pytania. Etap ten wyłonił zwycięzców poszczególnych kategorii, gdyż zgodnie z regulaminem punkty po pierwszym etapie się zerowały. Uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce – Adrian Nowak i 3 miejsce – Maciej Hojda. Atrakcją dla uczestników konkursu był pokaz – symulacja pożaru, przeprowadzony przez druha Grzegorza Piwowarczyka.


W eliminacjach powiatowych, które odbędą się 4 kwietnia w Bochni, nasza szkołę będzie reprezentować będzie Adrian Nowak.