VIII Warsztaty Logistyczne

Młodzież naszej szkoły uczestniczyła już w VIII Warsztatach Logistycznych zorganizowanych 20 lutego 2019 roku przez mgr Krystynę Migdał. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Nowoczesna technika i technologia w branży TSL w Niemczech”.  Spotkanie poprowadził Pan Grzegorz Rozwadowski – absolwent naszej szkoły, a dokładnie kierunku technik logistyk oraz Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego w zawodzie technik spedytor. Prowadzący warsztaty na przykładzie przedsiębiorstw niemieckich omówił zastosowanie innowacyjnych systemów i technik usprawniających branżę Transport – Spedycja – Logistyka.

 

Uczestnicy mieli okazję porozmawiać o rozwiązaniach logistycznych w magazynach niemieckich, a także o przyszłości zawodowej technika logistyka i spedytora. Po części wykładowej odbyły się rozgrywki gier planszowych (między innymi szachy i warcaby).